3 дні
ЩОП’ЯТНИЦІ
06.30 Виїзд з м.Луцьк;
10.00 Екскурсія по музею просто неба "Старе село" біля Галича;
11.00 Виїзд до с.Манява;
12.30 Екскурсія до Манявського водоспаду;
16.00 Відвідання Манявського скиту та «Блаженного каменю»;
18.00 Виїзд у м.Яремче;
19.00 Приїзд у м.Яремче. Поселення на ночівлю. Вільний час.
2 день:
09.00 Виїзд у с.Ділове - Географічний центр Європи;
10.30 Приїзд у с.Ділове, відвідання «музею-колиби старожилостей»;
11.30 Виїзд у ТК Буковель;
12.15 Приїзд у Буковель. Катання на канатно-крісельному витязі у Буковелі;
14.00 Повернення у м. Яремче;
15.00 Екскурсія «Стежками Олекси Довбуша»;
17.00 Відвідання сувенірних ринків, водоспаду «Пробій»;
19.00 Поверненя у садибу.
3 день:
09.00 Виїзд з садиби. Пішохідна екскурсія до вольєрів з оленями та дикими кабанами та до джерела;
11.00 Виїзд у м.Коломия;
12.30 Пішохідна екскурсія по м.Коломия, відвідання музею «Народного мистецтва Гуцульщини»;
14.30 Відвідання «Музею-писанки»;
16.00 Виїзд у м.Луцьк;
22.30 (Орієнтовно) приїзд у м.Луцьк.
У вартість включені: проїзд, проживання в приватній садибі (2 ночі), страховка, екскурсійне обслуговування на місцях, супровід представника фірми.
У вартість не включені: харчування, вхідні квитки на екскурсії.
Інформація про тур:
Маршрут руху. Протяжність приблизно 1000 км.
Музей просто неба "Старе село" є структурним підрозділом Національного заповідника «Давній Галич». Він знаходиться на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів, навпроти урочища Прокаліїв. Цей острівок народної архітектури знайомить відвідувачів з архітектурою і побутом жителів Прикарпаття. Тут експонуються: покутська хата під стріхою; гуцульська хата, зроблена без жодного цвяха, бойківська з кімнатою для навчання і ослячою партою; опільська, де зібрана велика колекція вишивок; олійня, стодола. Фото:
В Маняві на р. Манявка знаходиться Манявський водоспад (каскад з 3 водоспадів) висотою
Водоспад спадає вниз, розділяючись на 2 частини: ліву – широку частину і праву – вузеньку, справа від цієї частини з флішевих порід капають маленькі краплини, неначе дощик. Фото:
Манявський скит – православний монастир, оточений горами і стрімким потоком. Заснований у 1606р. монахом Іовом Княгинецьким. За народними переказами та твердженнями окремих істориків, саме з цього місця розпочав свою богоугодну історію Скит Манявський. Ченці Києво-Печерського монастиря вийшли з Києва в напрямку Карпат, шукаючи чудодійну воду, яка повинна бути схожою з водою «Києво-Печерською». Вони зупинилися біля каменя – печери з цілющим джерелом. Облаштувавши в печері житло, ченці молитвами, водою та зібраними травами зцілювали хворих та немічних.
Історія Манявського скиту приховує багато нерозгаданих досі таємниць. А найбільшою загадкою для дослідників залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у велетенському камені, який лежить на горі поряд із монастирем. Здавна монахи використовували цю воду для зцілення недужих, тож недаремно, мабуть, цю брилу нарекли Блаженним каменем.
Яремче - мальовниче містечко, що знаходиться на південно-заході Івано-Франківської області, в центральній частині Українських Карпат, в районі хребтів Чорногори та Горган.Перший спогад датується 1727 роком. У XIX ст. Яремче стає містечком для відпочинку, куди приїжджали відпочивати з Кракова, Варшави, Львова та інших міст Європи. Через якийсь час Яремче перетворюється в кліматичний курорт, який притягує безліч туристів в Українські Карпати. Сьогодні місто - відомий туристичний центр Прикарпаття.Через місто тече мальовнича ріка Прут, яка омиває скельні берега.
"Скелі Довбуша" створені як пам’ять народним месникам і їх легендарному ватажкові Олексі Довбушу, який діяв тут в 1738-1745 рр. У літопис історії українського народу галицьке опричництво увійшло яскравою сторінкою. Це своєрідна форма боротьби, яка існувала декілька століть (ХV-XIX ст.). Опричками ставали селяни, які, не витримавши утиску завойовників, брали зброю і невеликими загонами виступали проти експлуататорів на Прикарпатті, Буковині і Закарпатті.
Водоспад "Пробій" (Яремчанський водоспад) є одним з найвідоміших карпатських водоспадів. Знаходиться він біля сувенірного ринку, у межах каньоноподібної ділянки долини ріки Прут. Це каскад порогів, що завершується водоспадом висотою 5 метрів, який гармонійно доповнює мальовничий краєвид довкілля. Над водопадом збудований міст, з якого дуже зручно спостерігати цей чудовий об’єкт.
У селі Ділове (точніше - поруч із селом, у селі Круглий) розташований географічний центр Європи. 1887 року тут установили кам’яний стовпчик, на якому латиною написали: ”Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік
Туристичний комплекс «Буковель» знаходиться біля підніжжя однойменної гори в селі Поляниця Яремчанської міської ради на висоті
Музей "Писанка". Музей володіє колекцією понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції, та Індії.