Четвер, 25.04.2024, 20:21
Вітаю Вас Гість
RSS
Карнавал  
тур
Наші тури
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
  • 123
  • 1233
  • 123333
"Чарівна Гуцульщина" (Карпати)
3 дні

ЩОП’ЯТНИЦІ
Орієнтовна програма подорожі:
1 день:
06.30 Виїзд з м.Луцьк;
10.00 Екскурсія по музею просто неба "Старе село" біля Галича;
11.00 Виїзд до с.Манява;
12.30 Екскурсія до Манявського водоспаду;
16.00 Відвідання Манявського скиту та «Блаженного каменю»;
18.00 Виїзд у м.Яремче;
19.00 Приїзд у м.Яремче. Поселення на ночівлю. Вільний час.

2 день:
09.00 Виїзд у с.Ділове - Географічний центр Європи;
10.30 Приїзд у с.Ділове, відвідання «музею-колиби старожилостей»;
11.30 Виїзд у ТК Буковель;
12.15 Приїзд у Буковель. Катання на канатно-крісельному витязі у Буковелі;
14.00 Повернення у м. Яремче;
15.00 Екскурсія «Стежками Олекси Довбуша»;
17.00 Відвідання сувенірних ринків, водоспаду «Пробій»;
19.00 Поверненя у садибу.

3 день:
09.00 Виїзд з садиби. Пішохідна екскурсія до вольєрів з оленями та дикими кабанами та до джерела;
11.00 Виїзд у м.Коломия;
12.30 Пішохідна екскурсія по м.Коломия, відвідання музею «Народного мистецтва Гуцульщини»;
14.30 Відвідання «Музею-писанки»;
16.00 Виїзд у м.Луцьк;
22.30 (Орієнтовно) приїзд у м.Луцьк.


 
Вартість: 650 грн.


У вартість включені: проїзд, проживання в приватній садибі (2 ночі), страховка, екскурсійне обслуговування на місцях, супровід представника фірми.
У вартість не включені: харчування, вхідні квитки на екскурсії.


 

Інформація про тур:

Маршрут руху. Протяжність приблизно 1000 км.


 


 

Музей просто неба "Старе село" є структурним підрозділом Національного заповідника «Давній Галич». Він знаходиться на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів, навпроти урочища Прокаліїв. Цей острівок народної архітектури знайомить відвідувачів з архітектурою і побутом жителів Прикарпаття. Тут експонуються: покутська хата під стріхою; гуцульська хата, зроблена без жодного цвяха, бойківська з кімнатою для навчання і ослячою партою; опільська, де зібрана велика колекція вишивок; олійня, стодола. Фото:


 

В Маняві на р. Манявка знаходиться Манявський водоспад (каскад з 3 водоспадів) висотою 18 м (один з найвищих у Карпатах). Щоб добратись до водоспаду потрібно пройти пішки не менше 2 км грунтовою дорогою, переходячи декілька раз р.Манявку.

Водоспад спадає вниз, розділяючись на 2 частини: ліву – широку частину і праву – вузеньку, справа від цієї частини з флішевих порід капають маленькі краплини, неначе дощик. Фото:


 


 

Манявський скит – православний монастир, оточений горами і стрімким потоком. Заснований у 1606р. монахом Іовом Княгинецьким. За народними переказами та твердженнями окремих істориків, саме з цього місця розпочав свою богоугодну історію Скит Манявський. Ченці Києво-Печерського монастиря вийшли з Києва в напрямку Карпат, шукаючи чудодійну воду, яка повинна бути схожою з водою «Києво-Печерською». Вони зупинилися біля каменя – печери з цілющим джерелом. Облаштувавши в печері житло, ченці молитвами, водою та зібраними травами зцілювали хворих та немічних.


 

Історія Манявського скиту  приховує багато нерозгаданих досі таємниць. А найбільшою загадкою для дослідників залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у велетенському камені, який лежить на горі поряд із монастирем. Здавна монахи використовували цю воду для зцілення недужих, тож недаремно, мабуть, цю брилу нарекли Блаженним каменем.


 


 

Яремче - мальовниче містечко, що знаходиться на південно-заході Івано-Франківської області, в центральній частині Українських Карпат, в районі хребтів Чорногори та Горган.Перший спогад датується 1727 роком. У XIX ст. Яремче стає містечком для відпочинку, куди приїжджали відпочивати з Кракова, Варшави, Львова та інших міст Європи. Через якийсь час Яремче перетворюється в кліматичний курорт, який притягує безліч туристів в Українські Карпати. Сьогодні місто - відомий туристичний центр Прикарпаття.Через місто тече мальовнича ріка Прут, яка омиває скельні берега.


 


 

"Скелі Довбуша" створені як пам’ять народним месникам і їх легендарному ватажкові Олексі Довбушу, який діяв тут в 1738-1745 рр. У літопис історії українського народу галицьке опричництво увійшло яскравою сторінкою. Це своєрідна форма боротьби, яка існувала декілька століть (ХV-XIX ст.). Опричками ставали селяни, які, не витримавши утиску завойовників, брали зброю і невеликими загонами виступали проти експлуататорів на Прикарпатті, Буковині і Закарпатті.

Водоспад "Пробій" (Яремчанський водоспад) є одним з найвідоміших карпатських водоспадів.  Знаходиться він біля сувенірного ринку, у межах каньоноподібної ділянки долини ріки Прут. Це каскад порогів, що завершується водоспадом висотою 5 метрів, який гармонійно доповнює мальовничий краєвид довкілля. Над водопадом збудований міст, з якого дуже зручно спостерігати цей чудовий об’єкт.



 

У селі Ділове (точніше - поруч із селом, у селі Круглий) розташований географічний центр Європи. 1887 року тут установили кам’яний стовпчик, на якому латиною написали: ”Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”. Цікаво, що до україно-румунської межі звідси всього якихось 50 метрів. На протилежному березі річки Тиси, межею, що фактично є, розташовано вже румунське село Вішивська Долина. Тому тут нерідко можна спостерігати, як жителі двох сусідніх країн перекликаються через річку. Неподалік є музей-колиба, де можнаскуштувати смачні гуцульські страви. Фото:


 

Туристичний комплекс «Буковель» знаходиться біля підніжжя однойменної гори в селі Поляниця Яремчанської міської ради на висоті 900 м н.р.м. за 30 км від м. Яремче. Туристична зона, в якій  розташовано комплекс є унікальною за своїми природо-кліматичними умовами. Гори, що ніби обступили «Буковель» з усіх сторін, закривають його від холодних зимових вітрів, що створює комфортні умови для відпочинку.


 

Музей Народного мистецтва Гуцульщини. Колекційні збірки установи нараховують понад 30000 експонатів, які представляють собою цінні й рідкісні твори народного мистецтва Гуцульського регіону Захiдної України. У фондовому збереженні предмети трипільської культури, датовані III – IV тисячоліттям до н.е. Основний профіль музею – народне мистецтво гуцулів і покутян ХVІІ – ХХ ст.

Музей "Писанка". Музей володіє колекцією понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції, та Індії. В музеї існує традиція - перші особи держави під час відвідин музею отримують подане професійною писанкаркою біле куряче яйце, розтоплений бджолиний віск і писачок, яким залишають свій автограф на поверхні яйця, а далі розписують як писанку. В експозиції музею є писанки з підписами Президентів України Л.Кучми, В.Ющенка, багатьох видатних політичних діячів України.


 


 


 


 


 


 

 

 

 


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz