виїзд: 11 травня
2 дні
Орієнтовна програма подорожі:
1 день:
07.00 Виїзд з м.Луцьк;
08.00 Оглядова екскурсія по Дубенському замку;
08.30 Виїзд до Тараканівського фортпосту;
08.45 Екскурсія по Тараканівському фортпості;
10.00 Виїзд у с.Білокриниця;
10.30 Оглядова екскурсія по Палацу Чосновських-Вороніна (ХІХ ст.)
11.00 Виїзд до с.Вишнівець;
12.00 Екскурсія по Палацу Вишневецьких (пам`ятка архітектури початку XVIII ст.);
13.00 Виїзд у м.Збараж;
13.40 Екскурсія по Збаразькому замку;
15.00 Виїзд до печери "Млинки”;
16.30 Екскурсія у печеру "Млинки”
18.30 Виїзд у м.Чортків (або м.Борщів) но ночівлю;
19.30 Поселення в готель на ночівлю.
2 день:
08.00 Виїзд з готелю до Джуринського водоспаду;
09.00 Екскурсія до Джуринського водоспаду;
11.30 Виїзд у м.Кам'янець-Подільський;
13.00 Екскурсія по Кам'янець-Подільській фортеці;
14.30 Оглядова екскурсія по місту. Відвідання колишнього тринітарського костьолу Св. Трійці (1750-1765 рр.), з скульптурними композиціями Діви Марії та Св. Яна з Мати – засновника тринітарського чернечого ордену.
16.00 Виїзд у м.Хотин;
16.30 Екскурсія по Хотинській фортеці;
18.00 Виїзд у м.Луцьк;
22.00 (Орієнтовно) приїзд у м. Луцьк.
Вартість: 440 грн.
У вартість включені: проїзд, проживання в готелі, страховка, екскурсійне обслуговування на місцях, супровід представника фірми.
У вартість не включені: харчування, вхідні квитки на екскурсії.
Інформація про тур:
Маршрут руху. Протяжність приблизно 850 км.
Дубенський замок. Цей замок від часу свого народження (XV ст) пережив величезну кількість історичних подій, змінювались власники, відвідували відомі особистості, він же став головною "недіючою персоною" гоголівського "Тараса Бульби". Фото:
Тараканівський форпост був побудований в 1885 – 1890 роках і складав частину пограничної системи Російської імперії. Його головним завданням був захист кордону на випадок війни в Австрією. Цей унікальний стратегічний об'єкт ще недавно був військовим об'єктом і тому мало хто про нього знає, а тим більше мало хто був там на екскурсії, а Ви маєте унікальну можливість там побувати. Фото:
В с.Білокриниця зберігся чудовий палац Чосновських-Вороніна (ХІХ ст.) в англо-готичному стилі. Зараз в палаці Чосновських-Вороніна розміщений Кременецький державний лісотехнічний коледж. Разом з парком, гуртожитками та господарськими спорудами територія коледжу займає близько 32 гектари і потрібно відзначити, що підтримується ця територія якщо й не в зразковому стані, то принаймні в більш-менш призентабельому вигляді. Споруда палацу по крайній мірі, виглядає дуже пристойно. Фото:
с. Вишнівець. Володарями Вишнівця були найзаможніші й найвидатніші люди своєї епохи. Чого
лишень вартує рід князів Вишневецьких, котрі, будучи першими магнатами Речі
Посполитої, зробили з Вишнівця свій родовий маєток, окрасою котрого став
Вишневецький замок, побудований за найновішими культурно-архітектурними
тенденціями тогочасної Європи. Фото:
Збаразький замок знаходиться у парку , на так званій Замковій горі у м.Збараж. Будівництво замку здійснили брати Христофор та Юрій Збаразькі у 1626-1631 рр., за проектом італійського архітектора Вінченцо Скамоцці. Укріплення замку, які відображали найновіші досягнення європейського фортифікаційного мистецтва, складались із казематових валів з ескарпами, чотирьох бастіонів і рову, який оточував весь замок. Двоповерховий палац побудовано у стилі пізнього ренесансу. Головний вхід до будівлі підкреслюється балконом на кам’яних консолях. Фасади казематів також виконані в ренесансних формах. В’їзна вежа розташована на одній осі з парадним входом до палацу. Фото:
Печера Млинки - це гіпсова лабіринтова печера. Довжина ходів сягає
Джуринський водоспад
є найбільшим рівнинним водоспадом України. Висота
водоспаду - 16 метрів. Говорять, ще за часів татарських набігів - русло річки,
що прикрашало місто, змінили, прокопали канал в найвужчому місці у формі
«підкови». Так і вийшов найбільший рівнинний водоспад України. Біля водоспаду знаходяться розвалини колишнього водяного млина. У
його околицях також розташовані турецька фортеця 17 століття і католицький
костьол 18 століття. Фото:
Кам'янець-Подільський - це унікальний історико-архітектурний заповідник, що входить до переліку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Кам’янець- Подільський, одне з найдавніших міст України, належить до визначних явищ європейської культури. Кам'янець-Подільський не можна уявити без славнозвісного старого замку - унікальної оборонної споруди XI-XVII століть, побудованої на скелястому мисі біля вузького перешийка, через який вела давня головна дорога до Старого міста.
Колишній тринітарський костел Св. Трійці (1750-1765 рр.) – це чудовий архітектурний комплекс, з скульптурними композиціями Діви Марії та Св. Яна з Мати – засновника тринітарського чернечого ордену. Суть покликання ордену тринітратів – повернення бранців з неволі на батьківщину. Фото:
Хотин, що приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України, нещодавно відсвяткував своє 1000-річчя. Хотинська фортеця пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка... Під час визвольної війни українського народу проти польської шляхти у Хотин двічі вступали війська Богдана Хмельницького. Фото: