Середа, 27.11.2024, 20:14
Вітаю Вас Гість
RSS
Карнавал  
тур
Наші тури
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Форма входу
  • 123
  • 1233
  • 123333

Львів екскурсійний

1 день

Орієнтовна програма подорожі:

07.00 Виїзд з м.Луцьк;
09.00 Рекреаційна зупинка;
11.30-15.30 Екскурсія по м.Львів .З відвідуванням музеїв та історичних місць:Собор Св.Юри, центральна частина міста, Високий замок, перхід від порохової вежі до Домініканського Собору, музей аптека, площа Ринок. Перехід біля ратуші до кафедрального собору ,проспект Свободи, зовнішній огляд оперного театру ім.М.Занковецької ,Вірменський квартал;
15.30 – 17.30 Вільний час;
18.00 Виїзд додому;
21.00 (Приблизно) приїзд у Луцьк.

Вартість: 165 грн.

У вартість включені: проїзд, страховка, супровід представника фірми, екскурсія по Львову.

Інформація про тур:

Маршрут руху. Протяжність приблизно 370 км.

Собор Св. Юра розташований серед зелені на пагорбі, домінує над містом. За традицією собор поставлений на місці дерев'яної церкви й оборонного монастиря, закладених за князя Лева бл. 1280. Після зруйнування обох цих споруд Казимиром III (1340) на тому місці була зведена мурована триапсидна, чотиристовпна церква-базиліка візантійського типу, побудована 1363–1437 архітектором Дорінґом за архимандритів Євтимія і Лаврентія (1738–1744). За митрополита Атанасія Шептицького її розібрано й 1744–1764 побудовано сучасний собор з комплексом будинків за проектом і під доглядом до 1759 архітектора Бернарда Меретина, закінчено 1764 архітектором і скульптором С.Фасінґером за митрополита Лева Шептицького. Оздоблення і розмалювання інтер'єру тривало до 1780 і далі. Фото:


Високий Замок було закладено на одному з пагорбів Розточчя близько 1360 року за наказом короля Казимира ІІІ. Є гіпотези про те, що мурований замок виріс в XIV столітті на підвалинах свого попередника, дерев'яного замку князя Лева, але це поки що гіпотези. Місце під форпост вибрали вдале: гора була високою і крутою, а тому укріплення здавалося неприступним. Воно і було неприступним - аж поки в 1648р. козаки Максима Кривоноса не зруйнували твердиню. Гарнізон після того з замку вивели - і в 1672р. турки захопили фортецю без бою. Відомо, що замок мав сім веж, брами, криницю і гарнізонний будинок, з 1495р. мав на озброєнні гармати. Згадана криниця була сухою (Розточчя!), воду збирали дощову. Підземелля замку використовувались як в'язниця. Фото:


Домініканський собор, тепер греко-католицька церква Святої Євхаристії (Площа Музейна №1) — велична архітектурна пам’ятка пізнього бароко з оригінальним скульптурним оздобленням. Монастир домініканців на цьому місці заснували ще у XIII столітті на прохання дружини українського князя Лева Даниловича, угорської принцеси Констанції, яка була католичкою і на чужині тужила за своєю вірою. Від XV і до середини XVIII століття тут стояв костел, збудований у готичному стилі.
Фото:


Аптека-музей «Під чорним орлом», найдавніша з існуючих у Львові аптек, діє уже понад два з половиною століття. Це єдина в Україні та Європі діюча аптека-музей. Тут, поряд з аптекою, функціонує унікальний музейний комплекс, у якому демонструються рідкісні експонати, зібрані науковцями, фармацевтами та колекціонерами-ентузіастами.
Аптека музей була заснована у 1735 році військовим фармацевтом, магістром Наторпом. Основною діяльністю аптеки був відпуск ліків. Так, як фармацевтичної промисловості не існувало, то кожна аптека для своїх потреб готувала екстракти, настойки, еліксири, мазі та лікувальні вина, в тому числі і знамените «Залізне вино».
Фото:

Львівська площа Ринок зберегла свою назву від ХІV століття. Вона походить від німецького der Ring (коло, кільце), саме за таким принципом будували центральні площі німецьких середньовічних міст. 
В австрійські часи площа називалася Ring або Hauptplatz (головна площа), а в часі німецької окупації (1941-1944) – Ringplatz. Саме тут, у долині ріки Полтва, в середині ХІV століття німецькі колоністи за дорученням короля Казимира ІІІ започаткували класичне європейське місто з класичною ринковою площею. Польський король зводив місто за найдосконалішими тогочасними будівельними технологіями. Не довіряючи українцям, ба навіть і своїм, полякам, він запросив для цього ремісників і будівельників із Німеччини.
Фото:

Львівський Оперний театр (проспект Свободи, 28) – архітектурна перлина Львова у стилі неоренесансу (1901 рік), один з найгарніших театрів Європи.  
Збудований на початку минулого століття за проектом архітектора Зиґмунта Ґорґолевського Великий театр у Львові порівнювали з Паризькою та Віденською оперою. Стоячи перед величним фасадом цієї фантастичної споруди відчуваєш всепоглинаючу потугу мистецтва, його вічність у контрасті зі швидкоплинністю людського життя. Це споруда, у якій можна знайти різні архітектурні стилі європейських країн, втілені з пишномовною імпозантністю.
Фото:

Контактна інформація:

43000, Україна, Волинська обл., м.Луцьк
вул. Степана Бандери 19/3
тел. (0332) 28 55 81,  
067 104 46 61 (Kyivstar)
050 211 54 66 (МТС) 

e-mail: karnavaltur@gmail.com









Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz