П`ятниця, 19.04.2024, 10:41
Вітаю Вас Гість
RSS
Карнавал  
тур
Наші тури
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
  • 123
  • 1233
  • 123333

Почаїв + Джерело Св. Праведної Анни

щонеділі

1 день

Орієнтовна програма подорожі:

07.00 Виїзд з м.Луцьк;
09.00 Приїзд у с.Почаїв;
09.30 Екскурсія по Свято-Успенській Почаївській Лаврі;
13.00 Виїзд до монастирського кладовища та у Свято-Духівський скит Лаври.
14.30 Виїзд у с.Онишківці до джерела Св. Праведної Анни.
16.00 Виїзд у м.Луцьк;
18.00 (Приблизно) приїзд у Луцьк.


Вартість: 110 грн.

У вартість включені: проїзд, страховка, супровід представника фірми, екскурсія по Свято-Успенській Почаївській Лаврі. 


Інформація про тур:

Маршрут руху. Протяжність приблизно 300 км.

Свято - Успенська Почаївська Лавра. Почаївська лавра - найбільша православна святиня Волині й друга, після Києво-Печерської лаври в Україні. Це величний архiтектурний ансамбль, що складається з 16 церков, резиденцiї архиєпископа, дзвiницi, келiй. Святинями Почаївської Лаври є вiдбиток ступнi Божої Матерi, джерело з цiлющою водою, чудотворна iкона Матерi Божої, мощi преосвященного Йова. У центрі композиції знаходяться: Свято-Успенський собор (1771–82 pp., арх. Г.Гофман), Троїцький собор (1906–12 pp., арх. А.Щусєв), келії (1771–80 pp.), Архієрейський дім (1825 p.), дзвінниця (1861–69 pp.) висотою 65м., надбрамний корпус (1835 p.), печерна церква Преподобного Iова Почаївського. Фото:


   Монастирське кладовище та Свято-Духівський скит. На Монастирському кладовищі колись був похований Амфілохій Почаївський, мощі якого зараз зберігаються у Лаврі, а могила збереглася до сьогоднішнього дня. У Свято-Духівському чоловічому монастирі знаходиться п’ять ковчегів з мощами багатьох святих, також є дві ікони Серафима Саровського. Одна ікона містить частичку мощей та фрагмент нетлінної мантії цього святого. Друга ікона написана на фрагменті каменя, на якому Серафим Саровський молився 1000 днів і ночей. Ще одною із святинь монастиря являється досить древня чудотворна ікона Божої Матері « Споручниця грішних », яка сама чудесно відновилася. Ще одна чудотворна ікона Божої Матері « Іверська » була написана в 1912 році на Святій горі Афон. Але найбільш відомою святинею у монастирі-скиті являється Чудотворний Хрест Микити Стовпника.

                                              

Джерело Св. Праведної Анни. Багато православних паломників їдуть до джерела святої Анни за зціленням. Там із молитвою люди пірнають тричі у студену воду, навіть не маючи досвіду моржування (доречі температура води в будь-яку пору року сягає 6 градусів за Цельсієм). Говорять, що ікона Св. праведної Анни сама вибрала собі місце, де хоче знаходитися, тому що скільки разів її не відносили від місця теперішнього монастиря, стільки раз вона туди поверталася. Фото:



 



 


!--[if gte mso 9]>

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz