Субота, 20.04.2024, 06:03
Вітаю Вас Гість
RSS
Карнавал  
тур
Наші тури
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
  • 123
  • 1233
  • 123333
Карпати
Гуцульщина + підйом на Говерлу
3 дні

 

Орієнтовна програма подорожі:

1 день:
06.30 Виїзд з м.Луцьк;
10.00 Екскурсія по музею просто неба "Старе село" біля Галича;
11.00 Виїзд до с.Манява;
12.30 
Відвідання Манявського скиту та «Блаженного каменю»;
13.30 Виїзд у м.Яремче;
14.30 Приїзд у м.Яремче. Поселення. Обід.
16.00 Пішохідна екскурсія по Яремче: відвідання вольєрів з оленями та дикими кабанами, куштування джерельної води, екскурсія "Стежками Олекса Довбуша", відвідання сувенірних ринків та водоспаду "Пробій";
20.00 Повернення у садибу. Вільний час.

2 день:
08.00 Виїзд у с.Ворохта. 
09.00 Підйом на найвищу вершину українських Карпат - г.Говерла;
16.30 Виїзд у ТК Буковель;
17.15 Приїзд у Буковель. Катання на канатно-крісельному витязі у Буковелі;
19.30 Повернення у м. Яремче. Вільний час.

3 день:
09.00 Виїзд у м.Коломия;
11.30 Пішохідна екскурсія по м.Коломия, відвідання музею «Народного мистецтва Гуцульщини»;
13.30 Відвідання «Музею-писанки»;
15.00 Виїзд у м.Луцьк;
22.30 (Орієнтовно) приїзд у м.Луцьк.

Вартість: 650 грн.

У вартість включені: проїзд, проживання в приватній садибі (2 ночі), страховка, екскурсійне обслуговування на місцях, супровід представника фірми.
У вартість не включені: харчування, вхідні квитки на екскурсії та послуги інструктора при підйомі на Говерлу.


Інформація про тур:

Маршрут руху. Протяжність приблизно 1000 км.

Музей просто неба "Старе село" є структурним підрозділом Національного заповідника «Давній Галич». Він знаходиться на території давнього городища, на першій лінії оборонних валів, навпроти урочища Прокаліїв. Цей острівок народної архітектури знайомить відвідувачів з архітектурою і побутом жителів Прикарпаття. Тут експонуються: покутська хата під стріхою; гуцульська хата, зроблена без жодного цвяха, бойківська з кімнатою для навчання і ослячою партою; опільська, де зібрана велика колекція вишивок; олійня, стодола. Фото:

Манявський скит – православний монастир, оточений горами і стрімким потоком. Заснований у 1606р. монахом Іовом Княгинецьким. За народними переказами та твердженнями окремих істориків, саме з цього місця розпочав свою богоугодну історію Скит Манявський. Ченці Києво-Печерського монастиря вийшли з Києва в напрямку Карпат, шукаючи чудодійну воду, яка повинна бути схожою з водою «Києво-Печерською». Вони зупинилися біля каменя – печери з цілющим джерелом. Облаштувавши в печері житло, ченці молитвами, водою та зібраними травами зцілювали хворих та немічних.
Історія Манявського скиту приховує багато нерозгаданих досі таємниць. А найбільшою загадкою для дослідників залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у велетенському камені, який лежить на горі поряд із монастирем. Здавна монахи використовували цю воду для зцілення недужих, тож недаремно, мабуть, цю брилу нарекли Блаженним каменем.
Фото:

Яремче - мальовниче містечко, що знаходиться на південно-заході Івано-Франківської області, в центральній частині Українських Карпат, в районі хребтів Чорногори та Горган.Перший спогад датується 1727 роком. У XIX ст. Яремче стає містечком для відпочинку, куди приїжджали відпочивати з Кракова, Варшави, Львова та інших міст Європи. Через якийсь час Яремче перетворюється в кліматичний курорт, який притягує безліч туристів в Українські Карпати. Сьогодні місто - відомий туристичний центр Прикарпаття.Через місто тече мальовнича ріка Прут, яка омиває скельні берега. Фото:


 

Справжньою природною прикрасою як Українських Карпат, так і всієї України є високогірний хребет Чорногора, у складі якого знаходится найвища точка України – гора Говерла. Її висота - 2061 метр над рівнем моря. У перекладі з мадярського ця назва означає "сніжна гора". Вершина її насправді сніжна. Та й погода тут часто змінюється: сніг на Говерлі серед літа – не дивина. Фото:

Туристичний комплекс «Буковель» знаходиться біля підніжжя однойменної гори в селі Поляниця Яремчанської міської ради на висоті 900 м н.р.м. за 30 км від м. Яремче. Туристична зона, в якій розташовано комплекс є унікальною за своїми природо-кліматичними умовами. Гори, що ніби обступили «Буковель» з усіх сторін, закривають його від холодних зимових вітрів, що створює комфортні умови для відпочинку. Фото:

Музей Народного мистецтва Гуцульщини. Колекційні збірки установи нараховують понад 30000 експонатів, які представляють собою цінні й рідкісні твори народного мистецтва Гуцульського регіону Захiдної України. У фондовому збереженні предмети трипільської культури, датовані III – IV тисячоліттям до н.е. Основний профіль музею – народне мистецтво гуцулів і покутян ХVІІ – ХХ ст.
Музей "Писанка". Музей володіє колекцією понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції, та Індії. В музеї існує традиція - перші особи держави під час відвідин музею отримують подане професійною писанкаркою біле куряче яйце, розтоплений бджолиний віск і писачок, яким залишають свій автограф на поверхні яйця, а далі розписують як писанку. В експозиції музею є писанки з підписами Президентів України Л.Кучми, В.Ющенка, багатьох видатних політичних діячів України. Фото:


 


 


 


 


 


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz