Четвер, 28.03.2024, 16:57
Вітаю Вас Гість
RSS
Карнавал  
тур
Наші тури
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
  • 123
  • 1233
  • 123333
"Долина нарцисів” (Закарпаття)
25-27 квітня, 02-04, 09-11, 16-18 травня
3 дні

 
      Орієнтовна програма подорожі: 
1 день: 
04.30 Виїзд з м.Луцьк; 
08.30 Рекреаційна зупинка на сніданок (біля кафе-бістро "Окей”); 
10.30 Приїзд у с.Чинадієво. Екскурсія по території парку біля палацу Шенборнів
11.30 Виїзд до Невицького замку;
12.30 Екскурсія по руїнам Невицького замку; 
13.30 Виїзд у м.Ужгород;
14.00 Екскурсія по Ужгородському замку
16.00 Екскурсія по Закарпатському музею архітектури та побуту "Старе село”
17.00 Виїзд у с.Середнє; 
17.15 Дегустація вин у Середньому (Відвідуємо історичні винні підвали, які є пам’яткою архітектури XVI ст. і яким в цьому році виповнюється 452 р. Середнянські винні підвали занесені ЮНЕСКО до десятки кращих винних підвалів Європи 
18.30 Екскурсія до руїн замку тамплієрів (XIII ст), де за повірям орден заховав свої багатства; 
19.00 Виїзд у м.Мукачево;
19.30 Приїзд у м.Мукачево. Поселення в готель на ночівлю. 

 
2 день: 
08.00 Виїзд з готелю; 
09.00 Екскурсія по замку "Паланок”
10.30 Виїзд у м. Берегове;
11.00 Приїзд у м. Берегове. Купання в термальних басейнах
12.15  Виїзд у с.Четфалва;
 12.45 Екскурсія до химерних споруд Четфалви;
14.00 Виїзд до "ДОЛИНИ НАРЦИСІВ”
15.00 Екскурсія по "Долини нарцисів”; 
16.30 Виїзд у с.Іза — центр лозоплетіння
16.45 По бажанню покупка сувенірів з лози; 
17.00 Відвідання оленячої ферми
17.45 Виїзд у смт Міжгір'я; 
18.45 Приїзд у Міжгір'я. Поселення у приватний готель на ночівлю.
          
3 день: 
09.00 Виїзд з готелю до оз.Синевір
09.30 Зупинка на Синевірському перевалі
10.15 Екскурсія до оз.Синевір; 
12.00 Виїзд у с.Пилипець до водоспаду Шипіт
12.45-13.00 Зупинка біля мінеральних вод Сойми та Келечина (по бажанню можна покуштувати та взяти з собою); 
13.15 Екскурсія до водоспаду Шипіт; 
14.00 Катання на канатно-крісельному витязі з видом на Боржавські полонини
16.00 Виїзд у м.Луцьк; 
23.00 (Орієнтовно) приїзд у м.Луцьк. 

 
Вартість: 650 грн. 

 
У вартість включені: проїзд, проживання 2 ночі (1 ніч — в Мукачево в готелі, 2 ніч — в Міжгір'ї в приватному готелі), супровід представника фірми, страховка, екскурсійне обслуговування на місцях.
У вартість не включені: вхідні квитки, харчування. 

 

Інформація про тур:

Маршрут руху. Протяжність приблизно 1200 км.


 


 


 

Мисливський палац графів Шенборнів побудував граф Бугейм Шенборн у 1890-1895 роках. Графи Шенборни часто навідувалися у Чинадієво на полювання і відпочинок. Це романтичний замок. Причому не простий, а символічний. У Європі, а особливо у Німеччині, зустрічаються замки, в яких кількість веж відповідає кількості днів у році. У проекті палацу Шенборна за основу взятий астрономічний рік. Будівля має 365 вікон – відповідає кількості днів у році, 52 кімнати – кількості тижнів, 12 входів – кількості місяців. Фото:


 


 


 

 
Невицький замок. Краса природи в Невицькому переплітається із романтикою минулого. В документах даний замок згадується у 1317 році, хоча очевидно виник раніше. Народні перекази і легенди приписують спорудження замка слов’янській княгині ще до приходу угорських племен в Придунайську низовину. Замок, за легендою повинен був захищати перш за все наречених, від чого й пішла назва замка. Наречена місцевою говіркою - невістка. Потім слово "невістський" перетворилося на слово "невицький". Інша легенда приписує спорудження замка княжній на ім’я Погана діва. Фото:


 

Ужгородський замок. Cпоруди фортеці відносяться до XII - XIII ст. Тисячу років тому Ужгородський замок був резиденцією староруського князя Лаборця, убитого угорцями в 903 р. під час їх вторгнення в дунайську долину. Як і багато його "побратимів", Ужгородський замок неодноразово змінювали і перебудовували на догоду новим вимогам фортифікації чи просто забаганкам його вдасників. Однак, гармонія краси та могутності, не зважаючи ні на що, не втратилась і дійшла до нас майже у первозданному вигляді Загальна площа цієї чудової військово-архітектурної споруди становить не багато, не мало, 2,5 га. Фото:


 

Закарпатський музей архітектури та побуту "Старе село” знаходиться на схилі Замкової гори, поряд з середньовічним замком . У ньому зібрані найбільш характерні зразки народної архітектури різних етнічних груп населення Закарпаття кінця XVIII - середини XX століття.Фото:

Дегустація вина у с.Середнє. У Карпатах найвідоміші винні заводи знаходяться в Закарпатті. В основному це Мукачівський, Берегівський, Ужгородський і Виноградівський райони. В інших районах клімат не дозволяє. Та й то, вина тут в основному сухі. Нині в Закарпатті налічується більше 100 сортів винограду. Але звичайно і давно вивчені і широко поширені сорти зараз використовуються для виробництва якісних марочних закарпатських вин. Леанка - дуже поширений у Закарпатті сорт, добре прижився в цій місцевості. З нього роблять сухе марочне столове вино. Наприклад, з нього виготовляють вино в селі Середнє, під назвою "Середнянське", а також фірмою "Айсберг" - "Леанка". Вино має тонкий смак і аромат, з легким цитрусовим відтінком. У Молдові цей сорт винограду називається "Фетяска". У підземних галереях дубові бочки зберігаються з XVI ст. Туристам подають найвідоміші — ”Спокусницю”, ”Троянду Закарпаття” й ”Оксамит України”. Фото:


 


 

 

 

Замок ордену тамплієрів. Середнянський замок, мабуть, не є настільки цікавим в плані мальовничості руїн, як в тому, що він є єдиним замком тамплієрів на території сучасної України. Оскільки останнім часом говорити про таємничий чернечий орден тамплієрів стало модно, ще й купа книжок про них написано і навіть фільми відзнято, то і тут виплила інформація, що цей замок побудували тамплієри у 12 ст. І це була їхня найсхідніша оборонна споруда на території Європи. Згідно енциклопедії „Замки Підкарпатської Руси”, це була вежа висотою 20 метрів, площею 18.6 м * 16.5 м, із товщиною стін понад 2 метри. Фото:


 


 


 

Замок "Паланок” - один з найцінніших історичних і військово-архітектурних пам’яток Закарпаття і всієї України XIV-XVII століть - розташований в південно-західній частині міста Мукачево на горі вулканічного походження висотою 68 метрів і займає площу 13930 кв. метрів. Історія замку насищена подіями, овіяна легендами і бойовою славою. В Мукачивськом замку Ви побачите відреставровану середньовічну фортифікаційну архітектуру, старовинні двори і галереї з виставками сучасної скульптури. Фото:


 


 

 

Термальні джерела в м.Берегове. Берегівщина — єдиний район Закарпаття, де так багато свердловин з гарячою мінеральною водою, насиченою залізом. Вчені пов’язують це з тим, що саме ця місцевість є сейсмічною зоною. Тут, як у найтеплішій точці області, дуже часто відбуваються активні підземні процеси: пласти рухаються, спричиняючи утворення гарячих гейзерів. Сьогодні розвіданими є сім свердловин, але тільки на двох з них побудовано басейни. В Берегово — термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації, аналоги яких зустрічаються на Камчатці, Сахаліні, Ісландії та Новій Зеландії. Фото:


 


 


 

Четфалва знаходиться у кілометрі від кордону з Угорщиною. Вже з траси на Берегове, до якої більше кілометра, видний шпиль дерев'яної унікальної каркасної дзвіниці (1753, за іншим даними - XVII ст.) - найвищої на Закарпатті. Дзвіниця примикає до західної стіни маленької кам'яної реформаторської церківки (XIV ст., 1753). Цей на вигляд скромний однонефний храм з єдиним віконцем і п'ятигранним хором зберігає чудовий релікт минулого: розбиту на кесони дерев'яну стелю, розписану рослинними орнаментами (1753 і 1773). У строгому лютеранському храмі це єдина прикраса інтер'єра. Впритул до старої церкви стоїть зведений місцевими майстрами модерністських форм храм Святого Духа (1998-2001), який поперемінно використовують римо-католицька і греко-католицька громади села. Інтер'єр храму прикрашають витончених силуетів різьблені розп'яття, чаші, свічники та амвон. Четфалва сильно постраждала під час повеней 1998 і 2001р. Тут споруджена найбільша на Закарпатті захисна дамба (20 м у висоту). Фото:


 


 

 

"Долина нарцисiв” - унiкальний ботанiчний об’єкт, в якому охороняється найбiльший в Середнiй Европi осередок нарцису вузьколистого (Narcissus angustifolius). Цей середньоевропейський високогiрний вид поширений в Альпах, на Балканах i в Карпатах на висотах 1100-2060 м. Популяцiя в цьому рiвнинному локалiтетi збереглася з пiсляльодовикового перiоду i має релiктовий характер. Заповiдна територiя площею 257 га займає рiвнинну дiлянку в заплавi рiчки Хустець. Фото:


 


 


 

Іза - це село, що в Хустському районі, недаремно називають столицею лозоплетіння Закарпаття. Проїжджаючи по Ізі, біля десятків будинків, побачите імпровізовані виставки лозоплетільного виробництва. Серед витворів рук вмілих майстрів - справжні мистецькі вироби, спроможні не лише "виконувати відведену їм роль" у побуті, а й милувати око мистецькими сплетіннями звичайної лози. Очі розбігаються від виставленого на продаж асортименту. Фото:


 


 


 

Оленяча ферма. Неподалік с.Іза знаходиться знаменита на всю Україну оленяча ферма, де вирощують плямистих оленів з метою здобуття з рогів цих благородних тварин важливої медичної сировини - пантокрину. Фото:


 

 


 

Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом Національного природного парку "Синевир" і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна - 22 м. Існує легенда, згідно якою мальовниче озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь, на місце, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа. Фото:

Синевірський первал - самий мальовничий перевал в Українських Карпатах, 1000 м. над рівнем моря.


 


 

 

 

 

 

 

 

Водоспад "Шипіт". У підніжжі полонинського хребта Карпат знаходиться  чудовий витвір природи - водоспад Шипіт, вода в якому спадає численними живописними каскадами. Загальна довжина складає 18 метрів. Коло села, недалеко від водоспаду, нещодавно ввели в експлуатацію бугільний підйомник, також працює канатна дорога (1500 метрів), що є ще однією радістю для туристів взимку. Та окрім того, це місце відоме ще й щорічним зібранням хіппі, що відбувається з 1993 р. Фото:


 


 


 

 

font-family: Book Antiqua; font-size: 12pt;


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz